+90 543 698 80 25 Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 19:00 Karabağlar, İzmir

Eskiler Değerlensin

Eski eşyalarınız var ve bunlardan kurtulmak istiyorsanız Karabağlar hurdacı size her zaman hizmet vermeyi kendine görev ediniyor. Hurda sınıfına giren artık kullanamayacağınız kadar eskimiş, arızalı ve kullanılmayan her türlü eşyanızı alıyor ve eşyalarınızı olabildiğince onarıyor ya da değerlendiriyoruz.

Eskileri Paraya Çevirin!

Eski eşyalarınızdan kurtulmak hem de evde yer açmak gibi bir düşünceniz varsa Karabağlar hurda eşyalarınızı değerinde alır. Bu sayede eski eşyalarınızdan kurtulurken aynı zamanda kazanç elde etme imkanı da bulabilirsiniz. Kullanılmayacak durumdaki eşyalarınızı aldıktan sonra önce tamir ve restorasyon işlemlerini yapıyor ve yepyeni bir hale getiriyoruz. Böylece eşyalar dönüştürülmüş ve hayata yeniden kazandırılmış oluyor. Yenilenmiş ve kullanılabilir hale getirilmiş olan bu eşyalar uygun fiyatlara ihtiyacı olan kişilere satılıyor.

Eşyaların Dönüştürülmesine Katkıda Bulun

Eşyaların içinde barındırdığı anlamlar ve anılar paha biçilemez. Fakat artık kullanılmayan ve atılmayı bir köşede bekleyen eşyalarınızın yeniden hayata kazandırılmasını istiyorsanız hurdacıya verebilir ve eşyalarınızın başka insanlarda başka anılara şahit olmasına vesile olabilirsiniz. Eşyalarınızın dönüştürülmesi aynı zamanda doğaya da büyük bir katkı sağlamak demektir. Her bir eşyanızın yeniden değerlendirileceğini ve farklı şekillerde yaşamda hayat bulacağını unutmamalısınız.

Bu sayede insanlar çok daha uygun fiyatlara ikinci el eşya satın alabiliyor. Eski eşyalarını verenler ise eşyaların nakdi değerini alarak başka ihtiyaçlarını kapatma imkanı buluyor. Bu sektöre gönül veren firmamız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız egehurda.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konuşmayı Başlat
Hızlı fiyat teklifi